kadrowanie 1352x450px o nas 2.jpg

Kim jesteśmy

colors (1).svg

Jesteśmy doświadczonym dystrybutorem rozwiązań z zakresu biologii molekularnej, które implementujemy w laboratoriach diagnostycznych na terenie całej Polski. Firma powstała w 2010 roku w Poznaniu i na przestrzeni lat z małego, rodzinnego przedsiębiorstwa przekształciła się w czołowego gracza o ugruntowanej pozycji na polskim rynku diagnostycznym. Współpracujemy z najlepszymi producentami testów PCR oraz urządzeń laboratoryjnych. Naszym celom przyświecają kluczowe elementy takie jak: jakość, ludzie i nowoczesna technologia. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w kraju – osoby z wykształceniem kierunkowym, doskonałym przeszkoleniem i dużym doświadczeniem w branży medycznej. Dynamiczny rozwój naszej firmy pozwala nam podwyższać jakość świadczonych usług oraz zaspokajać stale rosnące potrzeby naszych klientów.

Co robimy

colors (1).svg

Oferujemy najwyższej jakości odczynniki do biologii molekularnej (testy PCR) oraz kompatybilne z nimi urządzenia, w tym termocyklery i izolatory. Dysponujemy odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, aby szybko i sprawnie realizować najbardziej wymagające projekty: począwszy od budowy laboratorium od podstaw z uwzględnieniem wsparcia technicznego dla nowo powstałego zespołu, po doradztwo w zakresie wykonywania testów PCR. Proponujemy najlepsze rozwiązania i usługi zarówno do celów naukowych, jak i klinicznych zarówno w laboratoriach państwowych jak i prywatnych. Wspieramy naszych klientów w szybkim i skutecznym osiąganiu celów biznesowych poprzez szkolenia dla personelu, kompleksową obsługę posprzedażową oraz serwis urządzeń.

opacity.svg

Realizujemy potrzeby klientów

Szyte na miarę usługi dostosowane do najbardziej wymagającego klienta.

settings (1).svg

Współpracujemy i serwisujemy

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami i proponujemy wysokiej jakości rozwiązania z zakresu biologii molekularnej. Zapewniamy wsparcie techniczne na terenie całej Polski.

psychology (1).svg

Szkolimy i rozwiązujemy problemy

Proponujemy wsparcie naszym klientom w postaci cyklu szkoleń dotyczących pracy laboratoriów biologii molekularnej. Indywidualne podejście i doradztwo w formie stacjonarnej jak i online.

news-background (2).png

Profesjonalizm zapisany w genach

Rekomendujemy

Pierwsza aplikacja, w której zamówisz pobranie badania do domu i wykonasz je w wybranym laboratorium! Wiele laboratoriów w jednym miejscu!

test_results_bg_e97380ff8c.png
Zeskanuj i pobierz